Virtuālais asistents Una

virtuālais asistents una
Dalies

Uzņēmumu reģistrs 2018. gada 13. jūnijā atklāja pirmo publiskās pārvaldes virtuālo asistentu Latvijā – UNA. Iestādes darbinieki balsojot lēma, ka virtuālā asistenta vārds būs UNA, vārdu skaidrojot kā Uzņēmēju Nākotnes Atbalsts. 

Virtuālais asistents latviešu valodā rakstiski sniedz atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par jauna subjekta reģistrāciju, iesniegto reģistrācijas dokumentu virzību un likvidāciju. UNA ir uz klientu orientēts rīks, kas pieejams jebkurā diennakts laikā, padarot saziņu ar klientu pieejamāku un draudzīgāku. Klientiem nav jādodas klātienē uz klientu apkalpošanas centriem, taupot savu laiku un naudu, nav jāgaida saruna ar Uzņēmumu reģistra operatoru zvanu centrā, jo atbildes uz jautājumiem tiek sniegtas nekavējoties. Virtuālais asistents UNA izstrādāts pilotprojekta ietvaros septiņu mēnešu laikā, piecu komandas dalībnieku sastāvā.

UNA pieejama tīmekļvietnē www.ur.gov.lv, kā arī Uzņēmumu reģistra Facebook Messenger lietotnē 24/7h. Svarīgi norādīt, ka virtuālo asistentu UNA ērti lietot jebkurā vietā, ja informācijas meklēšanai tiek izmantotas arī viedierīces, jo tas darbojas responsīvajā dizainā.

Vairāk šeit