Evija Taurene
Plaša pieredze sabiedrības līdzdalības jautājumos, nevalstisko organizāciju sektorā un publiskajā pārvaldē un pārrobežu sadarbībā, radošs skats uz ierastām lietām un procesiem.
Evijai ir maģistra grāds telpiskās attīstības plānošanā ar padziļinātu fokusu uz sabiedrības līdzdalību un inovatīvām iesaistes metodēm plānošanā, kā arī uzsāktas doktorantūras studijas ģeogrāfijā ar fokusu uz eksperimentēšanas pieeju pilsētu attīstībā. Vada lekcijas un seminārus LU Telpiskās attīstības plānošanas studentiem par sabiedrības līdzdalību teritoriju plānošanā, publisko ārtelpu un pilsētvidi.
Līga Lindenbauma
Fasilitatore un pakalpojumu dizainere, arī izstāžu un kultūras notikumu kuratore ar 20 gadu pieredzi darbā ar publisko, privāto un NVO sektoru. Bakalaura un maģistra grādi iegūti Latvijas mākslas akadēmijā mākslas zinātnē. Papildus studējusi pakalpojuma dizainu starptautiskā maģistra programmā Pakalpojuma dizaina stratēģijas un inovācijas (Service Design Strategies and Innovation, SDSI). Radošajos projektos savieno mākslas zinātni, izstāžu un notikumu veidošanu ar dizaina domāšanu, kopradi un orientēšanos uz pakalpojuma lietotāju.
Jānis Ķīnasts
Vides plānotājs, dizainers un pedagogs ar bakalaura grādu vides zinātnē un maģistra grādu mākslā un dizainā. Pēdējo desmit gadu laikā stažējies Latvijā, Grieķijā, Eģiptē, Tasmānijā, Honkongā un Azerbaidžānā. Latvijā 2012. gadā ieviesis jēdzienu “vietrade”. Konsultējis Latvijas lielākās pašvaldības, nekustamo īpašumu attīstītājus, dažādas ministrijas un aktīvākās pārmaiņu kopienas. Jaunā Eiropas Bauhaus oficiālais vēstnieks.
Uga Kalendris
Dizainers, datu analītiķis un humanitāro zinātņu pētnieks ar bakalauru Digitālajās Humanitārajās zinātnēs un 6 gadu pieredzi grafiskajā dizainā, datu analītikā un UX pētniecībā. Aktīvi darbojies nevalstiskās organizācijās, un gan Latvijā, gan Nīderlandē guvis profesionālo pieredzi privātajā un publiskajā sektorā. Tur galvu mākoņos, kad ir jādomā un kājas pie zemes, kad ir jārada.
Karīna Dzene
Karīnai ir sociālā darbinieka kvalifikācija un maģistra grāds personāla vadībā. Ilggadēja pieredze valsts pārvaldē, gan projektu koordinēšanā, gan personāla vadībā, nodrošinot atbalstu kolēģiem, projektu sadarbības partneriem – darba devējiem, pašvaldību un nevaldības organizāciju pārstāvjiem. Projektu īstenošanas gaitā ir uzraudzītas vairākas aktivitātes, kuru ietvaros sniegts atbalsts sociāli atstumtiem un diskriminētiem iedzīvotājiem, t.sk. jauniešiem, personām ar invaliditāti, patvēruma meklētājiem un bēgļiem.
Kārlis Grīnbergs
Latvijas Universitātes, maģistra studiju programmas “Sabiedrības vadība”, absolvents. Rīgas Stradiņa universitātē ieguvis arī bakalaura grādu politoloģijā. – Inovācijas valsts pārvaldē saredz kā atslēgu efektīvām un mūsdienīgām pārmaiņām, kas sabiedrības vēlmes un vajadzības izvirza procesu priekšplānā.