Valsts kancelejas Inovācijas laboratorija piedalīsies Vidzemes Inovāciju nedēļā, ielūdzot uz semināru un darbnīcu 25. un 26. februārī

Vidzemes inovācijas nedēļa
Dalies

Inovāciju nedēļa Vidzemē tiek organizēta jau trešo reizi. Tas ir pasākumu kopums, kas tiek īstenots visā reģiona teritorijā. Piecu dienu laikā notiek virkne pasākumu, rosinot esošos un topošos darbiniekus, uzņēmējus, vadītājus saskatīt inovāciju potenciālu savā ikdienā. Šogad citā, taču nu jau ierastajā formātā – inovācijas piekritēji, nedēļas garumā pulcēsies tiešsaistes pasākumos.

Inovācijas laboratorija ielūdz visus interesentus uz semināru:
25. februārī plkst. 9:30 “21. gadsimta pieeja valsts pakalpojumu pilnveidē” un darbnīcu
26. februārī plkst. 13:00 “Dziļās klausīšanās spēks valsts komunikācijā ar iedzīvotāju”

Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas pieredze rāda, ka inovatīvu metožu izmantošana pārveido valsts mijiedarbību un sadarbību ar nevalstisko, privāto sektoru un iedzīvotāju, rezultātā radot  labāko risinājumu iedzīvotājam. Seminārā Jums būs iespēja uzzināt, kāpēc par Labklājības ministrijas iniciatīvas “Atbalsta sistēmas uzlabošana bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm”  īstenošanas  piemērotāko darba metodi tika izvēlēta inovācijas domnīcas jeb sprinta organizēšana,  Jums būs iespēja ieskatīties darbnīcu norisē, kā arī saprast ieguvumus no šīs metodes piemērošanas.

Savukārt praktiskajā darbnīcā Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas vadītāja Inese Brokāne-Zarāne un Valsts administrācijas skolas vadītāja Agita Kalviņa demonstrēs Dizaina domāšanas metodi, fokusējoties uz dizaina domāšanas pieejas pirmo fāzi – klausīšanos. Darbnīcā būs vairāki vingrinājumi, kas palīdzēs saprast klausīšanās dažādo līmeņu lomu un ietekmi uz rezultātu.

Vairāk par Vidzemes Inovāciju nedēļu un reģistrēšanos tiešsaistes pasākumiem šeit

Inovācija sākas ar domāšanas maiņu. Vidzeme mainās. Latvija mainās.