Īskonference publiskā sektora iestāžu darbiniekiem “Šoks 2020 – emocijas, inovācijas, lēmumi”

Government After Shock logo
Dalies

Par publiskā sektora darbu krīzes apstākļos OECD globālās iniciatīvas Government After Shock ietvaros 17. un 18. novembrī diskutēja  nacionālos forumos vairāk nekā 50 valstīs, tostarp, Latvijā  – Valsts kancelejas inovācijas laboratorijas organizētajā īskonferencē “Šoks 2020 – emocijas, inovācijas, lēmumi”.

Īskonferences mērķis bija atskatīties uz Latvijas publiskā sektora pieredzi un rīcību dažādās kritiskās situācijās, un dalīties atziņās un gūtajās mācībās no joprojām aktuālās Covid-19 krīzes. Kā valsts un cilvēki mainās krīzes laikā? Kā mēs katrs no krīzes vienlaikus kaut ko iegūstam un kaut ko zaudējam, un kā vecā vietā nāk kaut kas jauns. Cik svarīga ir sadarbība neierastos apstākļos, palīdzīga roka un atbalsts.

Pieredzē un atziņās dalījās Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja vēsturnieks Imants Cīrulis, Centra cilvēka izaugsmei Torņakalns pasniedzēja Žanete Drone, Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris un Skola2030 mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa.

Vairāk par īskonferenci un Government After Shock iniciatīvu šeit